Hledáte takový způsob provádění stavebních prací v interiérech, který je rychlý, nenáročný a čistý? V tom případě je pro vás ideální využít princip suché výstavby. Během ní dochází k minimálnímu nebo žádnému využití mokrých procesů, takže je tento typ výstavby ideální pro použití v interiérech.

Proč je suchá výstavba dobrou volbou?

Při stavbě domu i pouhé rekonstrukci bytu hrají vždy zásadní roli peníze. A právě těm nahrává systém suché výstavby do karet. Suchá výstavba je totiž finančně méně náročná než systémy s využitím mokrých procesů. Tím, že omezíte přístup vlhkosti do celé stavby, zároveň odstraníte i technologické přestávky ve stavbě, které její dobu realizace zbytečně prodlužují. Tím pádem je suchá výstavba rychlejší.

Ve chvíli, kdy se chystáte na montáž podhledů nebo nenosných příček anebo je součástí vaší rekonstrukce třeba montáž plovoucích podlah a předsazených stěn, suchá výstavba je ideálním a nejefektivnějším řešením.

Pro suchou výstavbu se používají tři základní materiály:

Během realizace jakékoliv suché výstavby se neobejdete bez šikovných rukou nebo odborné firmy.

Vsaďte na Braun SDK! Máme více než 20 let zkušeností v oboru a budeme vaším kvalitním a spolehlivým partnerem pro suchou výstavbu.